sobota, 20 czerwca 2015

Samsung HW-F750

Samsung HW-F750

Sprzęt RTV >> Audio >> Kolumny i głośniki

Opis

Głośnik Samsung Soundbar sprawi, że poczujesz się jak w kinie. Eleganckie metalowe wykończenie i smukła obudowa głośnika doskonale wkomponują się w twój system rozrywki, zapewniając genialny dźwięk. Efekt trójwymiarowego dźwięku sprawi, że odgłosy będą jak żywe, z kolei system Vertical Surround Sound pozwoli ci zatracić się w ciepłych, głębokich brzmieniach dobiegających z każdego kierunku. Soundbar może bezprzewodowo łączyć się z telewizorem, a do obsługi obu urządzeń można używać pilota do telewizora.

  Jakość dźwięku Hi-Fi – ciepły i bogaty

  Samsung Soundbar wypełnia całe pomieszczenie ciepłymi i bogatymi brzmieniami. Lampa próżniowa eliminuje zbędny hałas, zapewniając doskonałą czystość dźwięku. Podczas oglądania ulubionych filmów i programów oraz słuchania muzyki ciepły, bogaty, intensywny dźwięk będzie rozchodzić się po całym pomieszczeniu. Głośnik Soundbar z lampą próżniową sprawi, że usłyszysz wszystko w doskonałej jakości.

  Dwa razy więcej zabawy dzięki możliwości łączności bezprzewodowej i udostępniania

  W modelach z 2013 roku można sterować urządzeniem Soundbar za pomocą pilota telewizyjnego. Możesz jednocześnie włączyć i ustawić głośność telewizora oraz urządzenia Soundbar przez Bluetooth lub łącze HDMI. SoundShare umożliwia łatwe podłączenie się do telewizora przez Bluetooth. Dzięki bezprzewodowemu panelowi łączącemu Soundbar z telewizorem zaprezentujesz smukłe i eleganckie wzornictwo obu systemów, zachowując nienaganny styl w swoim domu.

  Stylowa czarna obudowa harmonizuje z telewizorem

  Słuchaj i oglądaj, będąc pod urokiem bogactwa dźwięków płynących z eleganckiego głośnika Samsung Soundbar. Czarna obudowa głośnika Soundbar doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza i stanowi idealne uzupełnienie dla telewizora Samsung. Urządzenie to doda szczyptę elegancji i nowoczesności do każdego systemu rozrywki. W miarę jak muzyka przybiera na sile, lampa próżniowa jest podświetlana. Z kolei możliwość łączności bezprzewodowej sprawia, że głośnik Soundbar jest łatwy w konfiguracji i świetnie wygląda, a do tego zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

  Łatwy montaż zaoszczędzi czas i siły użytkowników

  Maksymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń, przymocowując głośnik Soundbar do ściany lub umieszczając go przed telewizorem. Wbudowany czujnik pozycji automatycznie wykryje pozycję głośnika i skalibruje dźwięk, tak aby zapewnić maksymalną moc i optymalną jakość dźwięku. To inteligentne rozwiązanie doskonale pasje do twojego stylu i gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, niezależnie od tego, gdzie umieścisz głośnik.

  Intensywny dźwięk pod każdym kątem

  Głośnik Samsung Soundbar sprawi, że poczujesz się jak w kinie. Zadziwiający dźwięk 3D Surround Plus wypełni pomieszczenie dźwiękiem z wszystkich kierunków, oddziałując na zmysły i wprowadzając słuchacza w filmowy nastrój. Trójwymiarowa głębia dźwięku spotęguje doznania płynące z oglądania obrazu w telewizorze, a funkcja Vertical Surround sprawi, że fajerwerki będą brzmieć prawdziwie wybuchowo. Poznaj wyjątkową głębię dźwięku z głośnika Samsung Soundbar.

  Dane Techniczne

  Producent Samsung
  Kod producenta HW-F750/EN
  Typ Soundbary

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz